ЕлеваторКупівля/ Продаж елеватора в Україні | LARGOS Елеватор
Сайт с гордостью
разработан в
logo

Купівля/ Продаж елеватора

Як купити діючий елеватор?

Придбання сучасного зерносховища — вигідна інвестиція для аграріїв та зернотрейдерів. Використання власного комплексу дозволяє максимально зберегти врожай, продати його за вигідною ціною, зменшити витрати на транспортування і користування сторонніми елеваторами. Надання послуг зі зберігання, сушіння та очищення зерна може стати додатковим джерелом для заробітку.

Бізнеси, що не мають часу і можливостей для будівництва нового сховища, можуть купити діючий елеватор. Фахівці агентства LARGOS допоможуть підібрати об’єкт у будь-якому регіоні та нададуть всебічну підтримку з питань оформлення угоди згідно з законодавчими нормативами. Продавцям пропонуємо співпрацю в пошуках покупця і підготовки об’єкта до передання у володіння іншим особам.

Форма зворотнього зв’язку
Залиште своє повідомлення або пропозицію і ми з вами обов’язково зв’яжемось

  Вигідно

  Вигідна для Вас угода з нерухомістю буде створена завдяки кваліфікованому командному підходу експертів LARGOS

  Економію Ваших грошей і витраченого часу на низку посередників і фахівців з різних галузей, забезпечить весь цикл послуг з продажу та купівлі нерухомості

  Ви зможете вигідно продати не тільки нерухомість, але також і сільськогосподарську техніку та інше майно

  Зручно

  Вам не потрібно шукати, вивчати, дзвонити, виїжджати на численні зустрічі та покази і витрачати на це свій час

  Ми подбаємо про це – дослідимо за Вашим запитом ринок, обдзвонимо всіх потенційних клієнтів, об’їздимо, оглянемо, порівняємо, оберемо найкраще, домовимось про прийнятну ціну і запропонуємо Вам вже найоптимальніші варіанти

  Ми забезпечимо кваліфікований супровід – брокера з нерухомості, адвоката, аудитора, в комплексі

  Наш адвокат підготує необхідні документи з купівлі-продажу, погодить з нотаріусом. Вам необхідно буде тільки приїхати до нотаріуса і оформити угоду

  Беспечно

  Збереження конфіденційності під час продажу дасть Вам змогу уникнути зайвої уваги та обговорення серед місцевих жителів

  Інформація про Ваш об’єкт продажу, за попереднім погодженням, може бути прихована або змінена до появи реального покупця

  Всі кроки з продажу (реклама, просування, ознайомлення з об’єктом, зустрічі тощо) попередньо з Вами узгоджуються і затверджуються

  Усі угоди супроводжує наш адвокат – Вам гарантовано повний захист від фінансових і правових ризиків. Ви надійно захищені від шахраїв і рейдерів

  Особливості процедури покупки елеватора зернового

  Елеватор — це комплекс, до складу якого входять:

  Купити елеватор зерновий в Україні можна шляхом придбання:

  У першому випадку процедура здійснюється за правилами, встановленими для купівлі-продажу нерухомості, у другому — з дотриманням порядку відчуження корпоративних прав.

  Які послуги з купівлі-продажу елеваторів ми надаємо

  Вибір об’єкта, пошук продавця і покупця

  Ви можете ознайомитися з актуальними пропозиціями або розмістити своє оголошення по продажу аграрного бізнесу по продажу аграрного бізнесуна сайті. За необхідності знаходимо об’єкт або покупця на сторонніх майданчиках або за допомогою інших каналів. Пропонуємо лише перевірені особисто варіанти.

  Проведення аудиту

  Здійснюємо аудиторську перевірку об’єкта за технічним, фінансовим та економічним напрямами, проводимо юридичний аудит.

  Підготовка до укладення угоди

  Перевіряємо документи продавця. Якщо передбачається укладення угоди щодо купівлі-продажу майнового комплексу, покупець має стати учасником Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно, отримати дозвіл на виконання робіт і експлуатацію устаткування, що становить підвищену небезпеку.

  Супровід угоди

  Представники агентства беруть участь у переговорах, визначенні ціни та інших умов договору. Професійний супровід може здійснюватися особисто або дистанційно.

  Переваги співпраці з агентством LARGOS при купівлі діючого елеватора

  Скільки коштують наші послуги

  Вартість надання допомоги з підбору об’єкта, підготовки та укладення договору купівлі-продажу елеватора становить 3–5% від суми, зафіксованої в контракті. На остаточну ціну впливають перелік виконуваних робіт та їхня складність, тип угоди, необхідність у переоформленні документів та узгодженні окремих питань з держслужбами.

  Етапи укладення угоди купівлі-продажу зернового елеватора

  Процедура продажу чи покупки зернового елеватора або передачі корпоративних прав на підприємство за участю агентства LARGOS передбачає такі основні кроки:

  1. Звернення до фахівців нашої компанії, обговорення плану дій.
  2. Підписання договору на надання послуг, за бажанням також угоди про конфіденційність.
  3. Пошук об’єкта або вибір його з наявних пропозицій в базі агентства.
  4. Організація переговорів, участь у визначенні ключових умов угоди.
  5. Перевірка документів, проведення аудиту.
  6. Фінальні перемовини.
  7. Підписання договору, вітання сторін з вдалою покупкою та продажем.

  Якщо до нас звертається продавець, процедура є схожою. Перед пошуком покупця здійснюється перевірка документів і підготовка об’єкта до продажу.

  Звертайтеся до нас, якщо вас цікавить:

  Для отримання консультації фахівця та обговорення деталей подальшої співпраці залиште заявку на сайті та зачекайте дзвінка від представника агентства LARGOS.

  Наші свідоцтва